Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest polecany kobietom, które chcą mieć perfekcyjny makijaż o każdej porze dnia i w każdej sytuacji: na basenie, saunie, w SPA, zaoszczędzając tym samym ich czas. Jest alternatywą dla wodoodpornych i alergennych kosmetyków.
W salonie Beauty Premium zabieg ten jest wykonywany przez certyfikowaną linergistkę, laureatkę Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym w 2015 r., podczas których znalazła się w gronie najlepszych linergistek w kraju.

Makijaż permanentny brwi metodą microblading – to obecnie najbardziej pożądany przez klientki makijaż brwi , który pozwala na rekonstruowanie łuku brwiowego lub uzupełnianie brakujących włosów brwi. Jest to ręczna metoda pigmentacji, umożliwiająca nadanie odpowiedniego kształtu i koloru brwi, poprzez wprowadzenie pigmentu za pomocą micro ostrza do warstwy kolczystej naskórka. Makijaż wykonany tą metodą utrzymuje się około 1 rok.

Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania – popularna metoda pigmentacji brwi polega na lekkim cieniowaniu, bądź też całkowitym wypełnieniu kolorem łuku brwiowego. Efekt końcowy jest porównywalny do lekkiego zabarwienia skóry henną. Metoda ta doskonale prezentuje się zarówno u pań posiadających naturalne brwi, pań z częściowym lub całkowitym brakiem owłosienia. Polega na wprowadzeniu pigmentu w wierzchnie warstwy naskórka gdzie pozostaje na okres ok. 3 lat. Przez ten czas stopniowo blednie w procesie naturalnego złuszczania naskórka.

Makijaż permanentny brwi metodą hybrydową – ta technika pigmentacji brwi łączy ze sobą metodę cieniowania z metodą microblading.  Daje efekt naturalnej i subtelnej brwi bez efektu „pustych” miejsc. Szczególnie polecany dla osób po chemioterapii, z łysieniem plackowatym, z wyjątkowo przerzedzonymi brwiami lub dla osób, które utraciły włoski wskutek złej pielęgnacji.

Makijaż permanentny ust kontur z wypełnieniem – polega na wprowadzeniu pigmentu na całej powierzchni czerwieni wargowej podkreślając kształt ust, korygując drobne niedoskonałości oraz sprawiając by stały się pełniejsze i bardziej symetryczne. Zabieg jest idealny dla Pań, które mają swoje usta bardzo wąskie, którym z upływem lat zanika czerwień wargowa. Usta uzyskują intensywniejszy od naturalnego kolor z efektem optycznego powiększenia i wypełnienia.

Makijaż permanentny ust kontur z cieniowaniem – polega na podkreśleniu konturu ust zgodnie z ich naturalnym kształtem oraz wycieniowaniu ich w 2/3 wysokości. Usta wyglądają bardzo subtelnie. Lepszym rozwiązaniem jest zaznaczenie konturu ust z cieniowaniem, który wygląda znacznie naturalniej niż sam kontur.

Makijaż permanetny oczu – kreska górna zagęszczająca linię rzęs jest to bardzo delikatna kreska ‘’pociągnięta’’ w linii rzęs, dzięki czemu uzyskujemy efekt optycznego wypełnienia linii rzęs. Oko jest bardziej wyraziste, podkreślone. Zabieg przeznaczony jest gównie dla kobiet nie wykonujących codziennego makijażu, sportowców, alergików, lekarzy, czy też osób, które utraciły rzęsy.
Kreska górna dekoracyjna jest to kreska dzięki której możemy zagęścić linię rzęs oraz sprawić by oko nabrało piękny kształt. Kreska ta nadaje efekt eyelinera. Oko jest optycznie powiększone, zawsze pięknie podkreślone.
Kreska dolna – bardzo cieniutka kreska poprawiająca optycznie zagęszczenie linii rzęs. Dolną powiekę możemy również podkreślić wprowadzając pigment w formie małych kropeczek wzdłuż linii rzęs miejsce przy miejscu.

Zabieg
Przed zabieiem skóra jest znieczulana Emla, Do makijażu permanentego używamy amerykańskich barwników antyalergicznych, które zostały opracowane na bazie bezpiecznych substancji nieorganicznych i mineralnych. Preparaty te są produkowane zgodnie z obowiązującymi normami
i przepisami w sterylnych warunkach laboratoryjnych.

Po zabiegu
Po zabiegu może dojść do podrażnienia i obrzęku – są to objawy przemijające. Po kilku dniach, naskórek zaczyna się łuszczyć. W okresie 2 tygodni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie o 50% barwy wyjściowej. Dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu delikatnego. Po czterech tygodniach należy wykonać korektę w celu utrwalenia efektu.

PRZECIWSKAZANIA:
o       ciąża i laktacja
o       infekcje,
o       łuszczyca,
o       cukrzyca,
o       terapia kortykosteroidami,
o       choroby nowotworowe,
o       kuracja lekami przeciwzakrzepowymi,
o       chemioterapia.

ZALECENIA PO ZABIEGU:
o       do czterech dni po zabiegu skóra nie powinna być myta mydłem ani traktowana innym kosmetykiem,
o       skórę należy myć mleczkiem,
o       do 2 tygodni po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani opalać się w solarium,
o       do kilku tygodni po zabiegu zaleca się także rezygnację z basenu oraz zabiegów Spa,
o       miesiąc po zabiegu obowiązkowo należy wykonać zabieg uzupełniający

Cennik makijażu permanentnego:

Brwi metoda microblading 690 PLN
Brwi metoda cienia 850 PLN
Brwi metoda hybrydowa + cień 990 PLN
Kreska górna 600 PLN
Kreska dolna 490 PLN
Usta kontur + cieniowanie 950 PLN
Usta kontur + wypełnienie 990 PLN

W cenę wliczona jest jedna korekta po około 4 tygodniach od zabiegu
Rezerwacja wizyt tel. 530 777 610