LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który wykonujemy na małe, ograniczone okolice nadmiaru tkanki tłuszczowej, których nie udało się pozbyć za pomocą wysiłku fizycznego i/lub diety.
Zabieg polega na doprowadzeniu za pomocą iniekcji do kontrolowanego, niewielkiego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej. Zmienione komórki ulegają rozpadowi, a uwolnione tłuszcze migrują do krwi, trafiając następnie do wątroby, gdzie następuje ich rozkład i są wydalane z organizmu.
W miejscach poddanych zabiegowi może dojść do zaczerwienienia i obrzęku, który powinien w niedługim czasie ustąpić. Miejsca te mogą być również nieco bardziej wrażliwe na dotyk lub lekko boleć.
Lipolizę iniekcyjną wykonuje się na takich partiach ciała jak: brzuch, biodra, okolica pod pośladkami, uda, kolana, ramiona, plecy, podbródek, kark.
Zabieg w zależności od miejsca i wskazań trwa około 30 minut.

W Beauty Premium do lipolizy iniekcyjnej wykorzystywany jest preparat hiszpańskiego laboratorium INNOAESTHETICS charakteryzujący się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym, minimalnym ryzyku wystąpienia podrażnień.

inno-drainnng-ppc

INNO-TDS Draining PPC
Związek o nazwie fosfatydylocholina pochodzenia roślinnego, oddziałuje na adipocyty (komórki tłuszczowe), dzięki czemu z łatwością przenika przez błony komórkowe do ich wnętrza, a podana w większych ilościach powoduje rozerwanie ich struktury. Ponadto po wniknięciu do komórek powoduje rozpad trójglicerydów, a następnie wraz z lipoproteinami transportowana jest do wątroby gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalenie ich z organizmu. Usunięcie rozpuszczonego, płynnego tłuszczu odbywa się za pomocą procesów fizjologicznych tzn. układu limfatycznego, krwionośnego i immunologicznego. Trójglicerydy z uszkodzonych adipocytów transportowane są do wątroby gdzie są naturalnie metabolizowane
Skład: Aqua, Phosphatidylcholine, Sodium Deoxycholate, Ethanol.

Częstotliwość wykonywania zabiegów
W zależności od wielkości ilości tkanki tłuszczowej zaleca się serię 3-4 zabiegów w przypadku niewielkiej ilości oraz serię 5-6 zabiegów, gdy tkanki tłuszczowej jest więcej.
Podczas jednej wizyty zwykle wykorzystujemy 5 ml preparatu, maksymalnie 10 ml
Odstępy między zabiegami powinny wynosić 45 dni

Przeciwwskazania
– ciąża i karmienie piersią;
– choroby autoimmunologiczne;
– przyjmowanie preparatów rozrzedzających krew;
– problemy z krzepliwością krwi;
– cukrzyca;
– choroby nerek i wątroby;

Zalecenia przed zabiegiem:
– przynajmniej na tydzień przed zabiegiem odstawić preparaty rozrzedzające krew, np. allertec, aspiryna, gripex

Zalecenia po zabiegu:
– nie korzystać z sauny, solarium, basenu (minimum przez 3-4 dni po zabiegu)
– unikać miejsc z wysokim stężeniem zanieczyszczeń środowiskowych;

Cena zabiegu:
1 ampułka 5 ml 200 zł,
2 ampułki podczas jednej wizyty (10 ml) 350 zł

Rezerwacja wizyt tel. 530 777 610