Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską
mniej centymetrów w obwodzie

Kompleksowy, bardzo skuteczny zabieg redukujący cellulit, ujędrniający skórę i modelujący sylwetkę.

Masaż bańką chińską poprawia mikrokrążenie skóry i przyspiesza wchłanianie substancji czynnych aplikowanych w kosmetykach użytych podczas zabiegu. Rozbija tkankę tłuszczową, przyspiesza proces lipolizy, usuwa toksyny i wygładza skórę. Świetnie sprawdza się jako zabieg ujędrniający, antycellulitowy i modelujący sylwetkę.

Podczas zabiegu aplikujemy na skórę specjalnie skomponowaną oliwkę zawierającą składniki aktywne, zasysamy fałd skórny i delikatnie przesuwamy bańką po skórze; najważniejsza jest technika wykonania masażu i od niej zależy efekt końcowy. Zabieg jest wykonywany przez wykwalifikowanego kosmetologa posiadającego certyfikat szkolenia z masażu bańką chińską.

Masaż bańką chińską to kompleksowy, bardzo skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu oraz kilku niepotrzebnych centymetrów w talii, biodrach czy udach. Stosowany systematycznie modeluje sylwetkę i ujędrnia skórę powodując wyraźne zmniejszenie tkanki tłuszczowej, co przekłada się na przykład na obwód talii, smukłość ramion czy podniesienie pośladków.

Przeciwskazania:

Nowotwory, gruźlica, podwyższona temperatura ciała, menstruacja, ciąża, zaburzenia krzepliwości krwi, żylaki, przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry, wysiękowe zapalenie stawów, obrzęki niewiadomego pochodzenia.

Zabiegi w seriach:

Ilość zabiegów

Czas zabiegu

Cena za całą serię

6

35 minut

350 zł

6

60 minut

599 zł

10

35 minut

490 zł

10

60 minut

960 zł

Cena pojedynczego zabiegu: 

Masaż ud i pośladków – 35 minut  70 zł

Masaż ud, pośladków, brzucha i wewnętrznej części ramion – 60 minut 120 zł

Masaż powinien być wykonywany w seriach (6-10 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni.