INNO-EXFO BIO C

INNO-EXFO BIO C – zabieg przeciwzmarszczkowy, rozświetlający, głęboko regenerujący

Zabieg INNO-EXFO BIO C stanowi dwustopniową kurację dla skóry z pierwszymi oznakami fotostarzenia tj. utraty elastyczności, napięcia oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy (przebarwienia).
Pierwszy etap zabiegu ma właściwości silnie rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe, drugi natomiast posiada właściwości antyoksydacyjne i głęboko regenerujące.
Unikalne połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu I i III, które stymulują przebudowę włókien elastyny oraz uszczelniają ściany naczyń włosowatych. Działa również silnie antyoksydacyjnie, reguluje melanogenezę oraz przywraca skórze blask i napięcie.
Peeling INNO-EXFO BIO C  poprawia ogólną kondycję skóry, spłyca zmarszczki mimiczne i powierzchowne, jednocześnie rozjaśnia istniejące przebarwienia.

Składniki aktywne w zabiegu:
Etap 1: Kwas laktobionowy + Kwas glikolowy + Kwas migdałowy + Kwas mlekowy
Etap 2: Kwas askorbinowy (Wit. C) + Kwas hialuronowy

Kwas Laktobionowy – pozbawiony jest właściwości drażniących, może więc być stosowany do pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej. Wykorzystywany jest w leczeniu teleangiektazji i trądziku różowatego.
Kwas migdałowy – zadawalające efekty przy spłycaniu zmarszczek, w przypadku nieregularnych przebarwień, melasmy, hiperpigmentacji pozapalnych i piegów, w trądziku pospolitym, krostkowym, w zapaleniu mieszków włosowych, w terapii fotostarzenia.
Kwas mlekowy – działa nawilżająco i zmiękczająco, co przyspiesza odnowę naskórka, wygładza skórę i poprawia jej koloryt.
Kwas glikolowy – wykazuje silne działanie odmładzające, złuszcza powierzchownie warstwę rogową naskórka.
Kwas askorbinowy – uszczelnia naczynia krwionośne, jest konieczny do tworzenia się i regeneracji kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry. Podobnie jak witamina E, jest przeciwutleniaczem i stymuluje przemianę materii w komórkach skóry
Kwas hialuronowy – dzięki właściwościom wiązania dużych ilości wody warunkuje prawidłowe uwodnienie substancji międzykomórkowej tkanki łącznej. Stanowi naturalną barierę chroniącą tkanki przed infekcją bakteryjną.

Wskazania do zabiegu:
– utrata elastyczności
– poprawa kolorytu
– działanie przeciwzmarszczkowe
– trądzik różowaty
– szara, zmęczona skóra

Efekty kuracji:
– silna rewitalizacja skóry twarzy
– działanie głęboko regenerujące i antyoksydacyjne
– hamowanie procesów starzenia się skóry
– rozjaśnienie istniejących przebarwień
– redukcja rumienia
– regulacja wydzielania sebum

INNO-EXFO BIO C jest zabiegiem całorocznym

Cena zabiegu: 300 zł

+ mezoterapia mikroigłowa/nanoigłowa 400 zł